Головна навігація
Меню

2018

Спеціальна пропозиція на обрані автомобілі. Офіційний дилерський центр "Порше Центр Одеса" пропонує спеціальні умови* придбання.

 

Що перетворює спортивний автомобіль у Porsche? Традиції та концепції, які беруть свій початок у автоспорті та при цьому пристосовані до щоденних поїздок. Двигуни, які мають найкращі показники потужності та водночас економічності. Інноваційні системи, які зосереджують вашу увагу на головному – на емоціях від керування.  

Зробіть реальністю вашу мрію про спортивний автомобіль завдяки рішенням, які пропонує офіційний дилерський центр "Порше Центр Одеса":

1. Пропозиція на Macan: вигода до 6% на моделі з 2-літровим бензиновим двигуном.
2. Пропозиція на Cayenne: вигода до 16% на моделі другого покоління.

3. Пропозиція на Panamera: вигода 10% на всі моделі.

Пропозиція розповсюджується на визначений перелік автомобілів із опціональним оснащенням, наявних на складі в Україні. Вигода розраховується від попередньої роздрібної вартості. Строк дії пропозиції на авто з 01 березня по 30 червня 2018 року або до повного продажу визначеного переліку автомобілів. Кількість авто обмежена. Перелік автомобілів можна дізнатися в офіційному дилерському центрі "Порше Центр Одеса".

Скористайтесь зручною програмою кредитування WINNER FINANCE від компанії «Віннер Імпортс Україна» та банків-партнерів. Деталі програми тут

Деталі пропозиції, ви можете дізнатися у Порше Центр Одеса, вул. Церковна 2/4,  тел.: (048) 780-11-88

Отримати пропозицію   Запис на тест-драйв

01.03.2018

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Одеса.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.