Головна навігація
Пропозиції сервісу

Пропозиції сервісу

Від автомобіля Porsche ви можете очікувати багато чого. Наприклад, що він постійно буде приводити Вас в захоплення своїми технічними можливостями. Або відчуттям повної безпеки, хоча погода зробила все, щоб цьому перешкодити. Своєчасні сезонні перевірки, дозволяють Вам продовжити задоволення від перевіреної безпеки водіння до 365 днів на рік незалежно від режиму експлуатації, дорожніх і погодних умов. В рамках сезонних перевірок проводиться ретельна діагностика Вашого Porsche і його підготовка до експлуатації в майбутньому сезоні. Професійно, компетентно і з урахуванням Ваших індивідуальних побажань.

Можливість, терміни і умови проведення акцій уточнюйте у консультантів Порше Центр Одеса.

Оригінальні гальмівні диски та колодки Porsche відтепер на нових умовах придбання

Офіційний сервіс Porsche пропонує скористатися спеціальними умовами на придбання оригінальних гальмівних дисків та колодок для автомобілів Porsche з вигодою від 25% до 50%*.

Пропозиція поширюється на всі моделі Porsche незалежно від року випуску.*

Дізнатися більше

Пакет послуг "Зимова перевірка"

Офіційний сервіс пропонує діагностику автомобілів Porsche перед початком зимового сезону за 800 гривень та комплекти зимових коліс із вигодою до 25%

Дізнатися більше

Пакет послуг "Весняна перевірка"

Дозвольте вашому Porsche постати на дорозі у всій красі, завдяки весняним пропозиціям офіційного сервісу Porsche.Після зимової експлуатації або ж сезонного зберігання автомобілі необхідно підготувати до початку весняного сезону. Програма «Весняна перевірка» триває з 15 березня по 30 квітня.

Дізнатися більше
Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Одеса.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.